STARTLIJST

Hieronder de renners die zullen starten tijdens de Tour de France 2018. Op dit moment zijn er nog geen ploegen die hun startlijst hebben vrijgegeven.

Elke ploeg moet 9 renners selecteren voor de Tour de France 2018.

AG2R LA MONDIALE
Romain Bardet (Fra)
Alexandre Geniez (Fra)
Pierre Latour (Fra)
Silvan Dillier (Zwi)
Tony Gallopin (Fra)
Oliver Naesen (Bel)
Alexis Vuillermoz (Fra)
Axel Domont (Fra)
ASTANA PRO TEAM
Jakob Fuglsang (Den)
Omar Fraile (Spa)
M. Cort Nielsen (Den)
Jesper Hansen (Den)
Michael Valgren (Den)
Tanel Kangert (Est)
Dmitry Groezdev (Kaz)
Luis Leon Sanchez (Spa)
300-250tdfNL
BMC RACING TEAM
Richie Porte (Aus)
Greg van Avermaet (Bel)
Tejay van Garderen (USA)
Damiano Caruso (Ita)
Simon Gerrans (Aus)
Stefan Küng (Zwi)
Patrick Bevin (Aus)
Michael Schär (Zwi)
BAHRAIN – MERIDA
Vincenzo Nibali (Ita
Franco Pellizotti (Ita)
Domenico Pozzovivo (Ita)
Sonny Colbrelli (Ita)
Gorka Izagirre (Spa)
Ion Izagirre (Spa)
Kristiyan Koren (Slv)
Heinrich Haussler (Aus)
BORA-HANSGROHE
Peter Sagan (Slw)
Rafal Majka (Pol)
Maciej Bodnar (Pol)
Markus Burghardt (Dui)
Gregor Mühlberger (Oos)
Daniel Oss (Ita)
Pawel Poljanski (Pol)
Lukas Pöstlberger (Oos)
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
Christophe Laporte (Fra)
Dani Navarro (Spa)
Jesus Herrada (Spa)
Dimitri Claeys (Bel)
Nicolas Edet (Fra)
Anthony Perez (Fra)
Julien Simon (Fra)
Anthony Turgis (Fra)
300x250_Tour_scorito_2018
DIRECT ENERGIE
Lilian Calmejane (Fra)
Sylvain Chavanel (Fra)
Romain Sicard (Fra)
Thomas Boudat (Fra)
Rein Taaramäe (Est)
Jerome Cousin (Fra)
Damien Gaudin (Fra)
Fabien Grellier (Fra)
GROUPAMA – FDJ
Arnaud Démare (Fra)
Jacopo Guarnieri (Ita)
Ramon Sinkeldam (Ned)
Olivier Le Gac (Fra)
David Gaudu (Fra)
Tobias Ludvigsson (Zwe)
Arthur Vichot (Fra)
Rudy Molard (Fra)
LOTTO – SOUDAL
Tiesj Benoot (Bel)
André Greipel (Dui)
Thomas De Gendt (Bel)
Jelle Vanendert (Bel)
Jasper De Buyst (Bel)
Jens Keukeleire (Bel)
Tomasz Marczsynski (Pol)
Marcel Sieberg (Dui)
MITCHELTON – SCOTT
Adam Yates (UK)
Mikel Nieve (Spa)
Jack Bauer (NZe)
Damien Howson (Aus)
Luke Durbridge (Aus)
Mathew Hayman (Aus)
Michael Hepburn (Aus)
Daryl Impey (ZAf)
MOVISTAR TEAM
Nairo Quintana (Col)
Alejandro Valverde (Spa)
Mikel Landa (Span)
Andrey Amador (Cos)
Marc Soler (Sap)
Daniele Bennati (Ita)
Imanol Erviti (Spa)
José Joaquin Rojas (Spa)
QUICK STEP FLOORS
Bob Jungels (Lux)
Fernando Gaviria (Col)
Julian Alaphilippe (Fra)
Tim Declercq (Bel)
Philippe Gilbert (Bel)
Niki Terpstra (Ned)
Yves Lampaert (Bel)
Maximiliano Richeze (Arg)
TEAM DIMENSION DATA
Mark Cavendish (UK)
Edvald Boasson Hagen (Noo)
R. Janse v. Rensburg (ZAf)
Serge Pauwels (Bel)
Mark Renshaw (Aus)
Tom-Jelte Slagter (Ned)
Jay Thomson (ZAf)
Julien Vermote (Bel)
TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE
Rigoberto Uran (Col)
Pierre Rolland (Fra)
Lawson Craddock (USA)
Simon Clarke (Aus)
Daniel F. Martinez (Col)
Taylor Phinney (USA)
Sep Vanmarcke (Bel)
Tom Scully (NZe)
TEAM FORTUNEO – SAMSIC
Warren Barguil (Fra)
Kevin Ledanois (Fra)
Maxime Bouet (Fra)
Elie Gesbert (Fra)
Romain Hardy (Fra)
TRENTIN, Matteo
Florian Vachon (Fra)
Amaël Moinard (Fra)
Laurent Pichon (Fra)
TEAM KATUSHA-ALPECIN
Ilnur Zakarin (Rus)
Marcel Kittel (Dui)
Robert Kiserlovski (Kro)
Pavel Kochetkov (Rus)
Tony Martin (Dui)
Rick Zabel (Dui)
Ian Boswell (USA)
Nils Politt (Dui)
TEAM LOTTO NL – JUMBO
Primoz Roglic (Slv)
Steven Kruijswijk (Ned)
Dylan Groenewegen (Ned)
Robert Gesink (Ned)
Antwan Tolhoek (Ned)
Paul Martens (Dui)
Timo Roosen (Ned)
Amun Grondahl Jansen (Noo)
TEAM SKY
Chris Froome (UK)
Wout Poels (Ned)
Geraint Thomas (UK)
Egan Bernal (Col)
Michal Kwiatkowski (Pol)
Jonathan Castoviejo (Spa)
Gianni Moscon (Ita)
Luke Rowe (UK)
TEAM SUNWEB
Tom Dumoulin (Ned)
Michael Matthews (Aus)
Laurens ten Dam (Ned)
Simon Geschke (Dui)
Chad Haga (USA)
Edward Theuns (Bel)
Nikias Arndt (Dui)
S. Kragh Andersen (Den)
TREK-SEGAFREDO
Bauke Mollema (Ned)
Julien Bernard (Fra)
John Degenkolb (Dui)
Jasper Stuyven (Bel)
Michael Gogl (Oos)
Tsgabu Grmay (Eth)
Koen de Kort (Ned)
Toms Skujins (Let)
UAE – TEAMEMIRATES
Alexander Kristoff (Noo)
Daniel Martin (Ier)
Darwin Atapuma (Col)
Kristiyan Durasek (Kro)
Roberto Ferrari (Ita)
Marco Marcato (Ita)
Rory Sutherland (Aus)
Oliviero Troia (Ita)
WANTY – GROUPE GOBERT
Guillaume Martin (Fra)
Timothy Dupont (Bel)
Thomas Degand (Bel)
G. van Keirsbulck (Bel)
Marco Minnaard (Ned)
Yoann Offredo (Fra)
Andrea Pasqualon (Ita)
Dion Smith (NZe)